Sivas, Kangal‘da doğup büyüdüm. İlk ve Ortaokulu Kangal’da, liseyi Sivas Lisesi‘nde parasız yatılı olarak okudum. Gazi Üniversitesi, İİBF Kamu Yönetimi Bölümü mezunuyum.

2007′de Stajyer olarak başladığım Liberal Düşünce Topluluğu‘nda (LDT) yönetim kurulu üyeliği ve çeşitli görevlerde bulundum.

Liberal Düşünce Dergisi Yazı İşleri Müdürü ve HurFikirler.com sitesinin Yazı İşleri Sorumlusu olarak çalıştım.

2010-2011 arasında LDT İstanbul Ofisi‘nde, onun öncesinde iki yıl Liberte Yayınları‘nda Yayın Yönetmen Yardımcısı olarak çalıştım.

Uzun zamandır, çeşitli mecralarda yazdım, yazılarımın birçoğuna bu siteden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2006’dan beri blog tutuyorum, o yazıların da büyük çoğunluğu bu sitede mevcut.

Memleket yazılarından oluşan ilk kitabım, Kurusırt’ın Ardı 2014’te yayınlandı. Kurusırt’ın kaldığı yerden devam eden hikayeyi anlattığım, ikinci kitabım Evden Uzakta 2018’de yayınlandı.

2012’de “Hür Fikirleri Yayma Cemiyeti” üzerine bir belgeselin yardımcı yönetmenliğini ve metin yazarlığını yaptım. 2016 yılında “15 Temmuz’da Düşmeyen Kale: Kazan” isimli bir belgeselin yönetmenliğini yaptım.

Yeni Yüzyıl Gazetesi‘nde Kültür-Sanat yazıları ve haftalık Gerçek Hayat Dergisi‘nde “Dumanaltı Memleket Meseleleri” başlığıyla köşe yazıları yazdım.

Kitaplarım

Bültenler