Merhaba.

Eğer tanışmıyorsak, buradan başlayabilirsiniz.

Kim olduğuma dair klasik bir biyografiye Hakkımda sayfasından ulaşabilirsiniz. Yaptığım şeyleri merak ediyorsanız, yine bu sitedeki diğer başlıklara bakabilirsiniz.

Yeni medyanın sunduğu imkanların birçoğunu kullanarak, çeşitli platformlarda yayınlar yapmaya çalışıyorum.

Köşe yazılarım HürFikirler.com’da yayınlanıyor, sitede zaman içerisinde çeşitli platformlarda yazdığım yazıların da arşivine ulaşabilirsiniz. Gündem/Siyaset, Kültür/Sanat yazıları yazıyorum.

Paylaşımlarımı hangi platformu sık kullanıyorsanız oradan takip edebilirsiniz, neredeyse tüm sosyal medya platformlarını kullanıyorum.

Yazılarımı ve zaman zaman yazılar haricinde ilgi alanıma giren konularda ilgi çekici olduğunu düşündüğüm şeyleri paylaştığım platformlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Hangisine aşinaysanız o platformdan takip edebilirsiniz.

E-posta listeme abone olarak, yeni yazılardan ve bu sitenin okuyucunun ilgisini çekeceğini düşündüğüm paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz.

Aktif Kullandığım Sosyal Medya Hesaplarım

Facebook, Twitter, Periscope, Instagram, Pinterest, Medium

Diğer Sosyal Medya Hesaplarım

SoundCloud, Patreon, Klout

Okuduğum kitapları, izlediğim filmleri ve sitenin ilgili bölümlerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca, gazete tasarımlarına, dergi kapaklarına ve benzeri tasarım konularıyla ilgiliyseniz Pinterest panolarıma ayrıca göz atmanızı tavsiye ederim.

Yakında başlamayı düşündüğüm bir YouTube kanalım var.