Harun Kaban

Merhaba.

Eğer tanışmıyorsak, buradan başlayabilirsiniz.

Kim olduğuma dair klasik bir biyografiye Hakkımda sayfasından ulaşabilirsiniz. Yaptığım şeyleri merak ediyorsanız, yine bu sitedeki diğer başlıklara bakabilirsiniz.

Yeni medyanın sunduğu imkanların birçoğunu kullanarak, çeşitli platformlarda yayınlar yapmaya çalışıyorum.

Hafta içi her gün saat 16.00’da, Periscope’da canlı yayın yapıyorum. Yayında kendi penceremden gündemi yorumluyorum. İnteraktif bir yayın olduğu için zaman zaman soru cevaplarla, kimi zaman da gazete haberleriyle programın akışı şekilleniyor.

Periscope yayını akşam 20.00’da YouTube kanalımda yayınlıyorum. Yayınların arşivi Periscope’ta 24 saat içinde siliniyor, fakat YouTube kanalımda tüm yayınlara ulaşabilirsiniz.

Her hafta Cumartesi saat 20.00’de YouTube kalanımda haftanın gündemini değerlendirdiğim “Memleketin Hali” ismiyle yeni bir video yayınlıyorum. Genelde politik mizah ağırlıklı bir formatı, mizah kısmından ziyade politik kısmını öne çıkararak hazırladığım bir program.

Köşe yazılarım Pazartesi ve Cumartesi günleri HürFikirler.com’da yayınlanıyor, sitede zaman içerisinde çeşitli platformlarda yazdığım yazıların da arşivine ulaşabilirsiniz. Pazartesi günleri Gündem/Siyaset, Cumartesi günleri ise Kültür/Sanat yazıları yazıyorum.

Paylaşımlarımı hangi platformu sık kullanıyorsanız oradan takip edebilirsiniz, neredeyse tüm sosyal medya platformlarını kullanıyorum.

Herhangi bir yere bağlı çalışmıyorum, işlerimi freelance yapıyorum. Eğer destek vermek isterseniz, Patreon platformundan katkıda bulunabilirsiniz. Patreon sayfamı incelerseniz, çeşitli abonelik seçeneklerinden birini seçebilir ve sosyal medya platformlarında paylaşmadığım, sadece abonelerime özel bazı imkanları da inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar