Hazır bir kitap okuma listesi, kitap tavsiyeleri ve okuma önerilerini inceleyin, kitaplara dair yorumlardan, önerilerinden haberdar olun.

Bu sayfada benim okuduklarımdan oluşan bir kitap okuma listesi bulacaksınız. Burada oluşturduğum okuma listesi, kendi okumlarım sonucunda ortaya çıkmış bir tavsiye kitap listesi olarak görebilirsiniz. hali hazırda okuduğum ve dolayısıyla tavsiye ettiğim kitapları takip edebilirsiniz.

Kendi okumalarım haricinde, henüz okumadığım ve okumayı planladığım tavsiye kitaplar için, düzenli olarak güncellediğim tavsiye kitap okuma listesi sayfasına bakabilirsiniz.

Kitap Okuma Listesi | harunkaban.com

Elimdeki Kitaplar

Hali hazırda okumakta olduğum kitaplar. (Güncelleme Tarihi: 5 Nisan 2018)

  • Statü Endişesi, Alain de Botton, Sel Yayınları
  • Dördüncü Sanayi Devrimi, Klaus Schwab, Optimist Yayınları

Raftaki Kitaplar

Okuyup, raftaki yerine kaldırdığım kitaplar. (Güncelleme Tarihi: 5 Nisan 2018)

Tavsiye Kitap Okuma Listesi

Bu sayfadaki kitaplar, tematik değil, rasgele yazılmış listelerden oluşuyor. Eğer tematik olarak düzenlenmiş, tavsiye kitap okuma listesi arıyorsanız aşağıdaki okuma listelerindeki kitap önerileri sizin için daha işlevsel olabilir.

Aylık Kitap Bülteni

Okuma önerileri, kitap tavsiyeleri, haberler, edebiyat kanal önerileri ve kitapla alakalı daha bir çok şeyden haberdar olmak isterseniz, Aylık Kitap Bülteni’me abone olabilirsiniz. Bülten her ayın ilk Pazartesi günü e-posta kutunuza gelecek.

Kitap Bülteni

Harun Kaban'ın kitap önerileri ve okuma notlarını paylaştığı, her ayın ilk Pazartesi günü e-posta kutunuza gelecek olan kitap bültenidir.