Sivas, Kangal‘da doğup büyüdüm. İlk ve Ortaokulu Kangal’da, liseyi Sivas Lisesi‘nde parasız yatılı olarak okudum. Gazi Üniversitesi, İİBF, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunuyum.

2007′de Stajyer olarak başladığım Liberal Düşünce Topluluğu‘nda (LDT) yönetim kurulu üyeliği ve çeşitli görevlerde bulundum.

Liberal Düşünce Dergisi Yazı İşleri Müdürü ve HurFikirler.com sitesinin Yazı İşleri Sorumlusu olarak çalıştım. Liberte Yayınları‘nda Yayın Yönetmen Yardımcısı olarak görv yaptım.

Gazete, dergi ve blog gibi birçok mecrada yazdım, yazılarımın birçoğuna bu siteden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2006’dan beri blog tutuyorum, o yazıların da büyük çoğunluğu bu sitede mevcut.

Memleket yazılarından oluşan ilk kitabım, Kurusırt’ın Ardı 2014’te yayınlandı. İlk kitapta anlattığım hikayenin kaldığı yerden devam eden, ikinci kitabım Evden Uzakta 2018’de yayınlandı.

2012’de “Hür Fikirleri Yayma Cemiyeti” üzerine bir belgeselin yardımcı yönetmenliğini ve metin yazarlığını yaptım. 2016 yılında “15 Temmuz’da Düşmeyen Kale: Kazan” isimli bir belgeselin yönetmenliğini yaptım.

Yeni Yüzyıl Gazetesi‘nde Kültür-Sanat yazıları ve haftalık Gerçek Hayat Dergisi‘nde “Dumanaltı Memleket Meseleleri” başlığıyla köşe yazılarım yayınlandı.

2015’ten itibaren dijital mecralar ve yeni medya üzerine çalışmaya başladım üç yıl bir Sosyal Medya Ajansında içerik üreticisi olarak çalıştım. 2019’dan beri profesyonel olarak metin yazarlığı yapıyorum.