Merhaba.

Eğer tanışmıyorsak, buradan başlayabilirsiniz.

Kim olduğuma dair klasik bir biyografiye Hakkımda sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yeni medyanın sunduğu imkanların birçoğunu kullanarak, çeşitli platformlarda yayınlar yapmaya çalışıyorum.

2014’te yayınlanan Kurusırt’ın Ardı isimli bir kitabım var.

Köşe yazılarım HürFikirler.com’da yayınlanıyor, sitede zaman içerisinde çeşitli platformlarda yazdığım yazıların da arşivine ulaşabilirsiniz. Gündem/Siyaset, Kültür/Sanat yazıları yazıyorum.

Paylaşımlarımı hangi platformu sık kullanıyorsanız oradan takip edebilirsiniz, neredeyse tüm sosyal medya platformlarını kullanıyorum. Aşağıdaki bağlantılardan sosyal medya hesaplarıma ulaşabilirsiniz. Hangisine aşinaysanız o platformdan takip edebilirsiniz.

Aktif Kullandığım Sosyal Medya Hesaplarım

Facebook, Twitter, Periscope, Instagram, Pinterest, Medium

Diğer Sosyal Medya Hesaplarım

SoundCloud, Patreon, Klout

Okuduğum kitapları, izlediğim filmleri ilgili sayfalardan takip edebilirsiniz. Ayrıca, gazete tasarımlarına, dergi kapaklarına ve benzeri tasarım konularıyla ilgiliyseniz Pinterest panolarıma ayrıca göz atmanızı tavsiye ederim.

Kitap önerileri ve tavsiye kitap okuma listesinden, okumalarımı takip edebilir, okuduğum kitaplara göz atabilirsiniz. Okuma notlarımı ve okuma serüvenimi paylaştığım Aylık Kitap Bülteni‘me abone olarak, okumalarımı takip edebilirsiniz.

Yakında başlamayı düşündüğüm bir YouTube kanalım var.

E-posta listeme abone olarak, yeni yazılardan ve bu sitenin okuyucunun ilgisini çekeceğini düşündüğüm paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz.

[yikes-mailchimp form=”1″ submit=”Abone ol!”]